O Nas

Najciekawsze webinary w jednym miejscu.

W roku 2020 i 2021 byliśmy świadkami ogromnego wzrostu liczby organizowanych webinarów. RÉSONNEZ organizując dziesiątki webinarów w skali roku również stało się częścią tego trendu, chociaż nic z początku istnienia spółki na to nie wskazywało.

RÉSONNEZ zostało założone 4 lipca 2019 roku. Pierwotnie celem strategicznym RÉSONNEZ była realizacja autorskiego i pierwszego na świecie międzynarodowego wydarzenia – Summer International Radiology Course (wydarzenie zrealizowano w pandemicznym 2020 roku w lipcu).

Z perspektywy czasu jednak można powiedzieć, że czas największego rozwoju przypadł na złoty czas webinarów. RÉSONNEZ zapisało się na kartach radiologii polskiej, organizując jako pierwsze w historii Miesiąc Radiologii Polskiej oraz Miesiąc Diagnostyki. W ślad za tymi dokonaniami dziś oddajemy medycznej społecznośći kolejny portal: WebinaryRadiologiczne. Wierzymy, że edukacja radiologiczna w Polsce dzięki webinarom zyskuje na dostępności. Głęboko wierzymy, że radiologia w Polsce dzięki tego typu inicjatywom rozwija się. My jesteśmy dziś częścią tego rozwoju.

Sprawdź nasz kanał na YouTubie


Rozwijamy Radiologię Polską również poprzez kanał na YouTube. W ciągu roku akademickiego 2021/2022 będziemy wprowadzać pierwsze darmowe filmy o treści radiologicznej dostępne dla wszystkich. Program rozwijany będzie we współpracy kanałem "Z powołania."

Dodaj artykuł
Radiologia Pol Youtube